Smi språk og kultur – LÆRING FOR LIVET!

Medarbeidere

Våre medarbeidere

Vet du ikke hvem du skal snakke med?

Eller kanskje du ønsker å være en av oss?

KONTAKT OSS
Foto. Portrett av Liv Vestly, ansatt i smi human

Liv Vestly

Administrasjon / Kvalitetsleder

liv.vestly@smi-sk.no
+47 40 60 89 04 

 

 

Foto. Portrett av Torjus Sivertsen, ansatt i smi human

Torjus Sivertsen

Styreleder / Partner

torjus.sivertsen@smihuman.no
+47 91 62 02 62

Lene Båkind Sollie

Lærer / Veileder

lene.sollie@smi-sk.no
+47 97 14 69 87 

 

 

Farid Ghiami

Daglig leder

farid.ghiami@smi-sk.no
+47 41 42 85 28

Foto. Portrett av Inger Tunsberg, ansatt i smi human

Inger Tunsberg

Teamleder Fagutdanning

inger.tunsberg@smi-sk.no
+47 92 44 99 92

Frode Fjellheim

Lærer / Veileder

frode.fjellheim@smi-sk.no
+47 91 00 07 92 

 

 

Margrethe Stensland

Teamleder Introduksjonsprogram

margrethe.stensland@smi-sk.no
+47 48 28 06 24

Marcin Pietrowski

 Lærer

marcin.pietrowski@smi-sk.no
+47 46 21 90 25 

 

 

Marta Cichocka-Liavad

Teamleder Kompetansepluss

marta.cichocka-liavad@smi-sk.no
+47 94 16 27 95

Demeke Mebratu

 Veileder

demeke.mebratu@smi-sk.no
+47 45 24 41 89 

 

 

Ellen Christiansen

Lærer/veileder

ellen.christiansen@smi-sk.no
+47 905 06 360

Torgeir Jøssang

Prosjektleder Kommuniser

torgeir.jossang@smi-sk.no
+47 47 41 78 87

 

 

Maria Vaka Olsen

Lærer/veileder

maria.vaka.olsen@smi-sk.no
+47 988 62 129