Smi språk og kultur – LÆRING FOR LIVET!

Medarbeidere

Våre medarbeidere

Vet du ikke hvem du skal snakke med?

Eller kanskje du ønsker å være en av oss?

KONTAKT OSS

Farid Ghiami

Daglig leder

farid.ghiami@smi-sk.no
+47 414 28 528

Foto. Portrett av Liv Vestly, ansatt i smi human

Liv Vestly

Administrasjon / Kvalitetsleder

liv.vestly@smi-sk.no
+47 406 08 904

 

 

Foto. Portrett av Torjus Sivertsen, ansatt i smi human

Torjus Sivertsen

Styreleder / partner

torjus.sivertsen@smi-sk.no
+47 916 20 262

Foto. Portrett av Inger Tunsberg, ansatt i smi human

Inger Tunsberg

Teamleder Fagutdanning

inger.tunsberg@smi-sk.no
+47 924 49 992

Frode Fjellheim

Teamleder Intro

frode.fjellheim@smi-sk.no
+47 910 00 792

 

 

Marta Cichocka-Liavad

Teamleder Kompetansepluss

marta.cichocka-liavad@smi-sk.no
+47 941 62 795

Torgeir Jøssang

Prosjektleder Introduksjon.no

torgeir.jossang@smi-sk.no
+47 474 17 887

 

 

Portrett - Smitolk - Birgul Yasar

Birgül Yasar

Tjenesteformidler

birgul.yasar@smi-sk.no
+47 913 22 301

 

 

Ellen Christiansen

Lærer / veileder

ellen.christiansen@smi-sk.no
+47 905 06 360

Demeke Mebratu

Veileder

demeke.mebratu@smi-sk.no
+47 452 44 189

 

 

Maria Vaka Olsen

Lærer / veileder

maria.vaka.olsen@smi-sk.no
+47 915 35 715

Marcin Pietrowski

Lærer

marcin.pietrowski@smi-sk.no
+47 462 19 025

 

 

Lene Båkind Sollie

Lærer / veileder

lene.sollie@smi-sk.no
+47 971 46 987